info@dahibebek.com

+90 (216) 428 08 88

Benan Uygun
Sn. Dahi Bebek Yetkilileri,
Ben 9 aylık bir bebek annesiyim ve şu anda New-York’ da yaşıyorum. Ben kızım doğduğundan beri, sizin dahi bebek projesinde bahsettiğiniz, bebeğin zihinsel ve fiziksel gelişiminde inanılmaz etkileri olduğu kanıtlanmış müzik ve dvd’ ler izletiyorum. Amerikada bu tür çalışmalar yıllar öncesinden başlatılmış ve şu anda piyasada inanılmaz derecede fazla bu tür seriler mevcut. Babyeinstein serileri özellikle baby mozart, baby bach ve baby songs kasetlerini kızım gün boyunca defalarca izliyor ve tekrar tekrar izlemek istiyor. En önemlisi bebeğimin ritm duyusunun gelişmiş olduğunu anlamam. Tüm bunları kızıma uygularken bu tür çalışmaların Türkiye’de henüz olmaması beni çok üzmüştü, sizin sitenizle tanışana kadar. Bu çalışmalar için sizleri tebrik ediyorum. Türkiye’de de bilinçli binlerce anne-babanın sizlerin sesini duyduğunda ne kadar memnun olacaklarından eminim.
Eda Yakut Kavruk
3 yıl Önce Aldım Şimdi Meyvelerini topluyorum: bu ürünü aldığımda oğlum 8 aylıktı şu anda 3 yaşını bitirdi ve kreşe gidiyor öğretmeni her şeyi çok iyi yorumluyor inanılmaz bir beyin gücü var,sürekli sorguluyor. kendini çok net ifade ediyor. arkadaşlarına öncülük ediyor. Net tavırlar sergiliyor ve bir şeyi bir defa anlatıyorum hemen anlıyor diyor. buda dahi bebeği alarak ne kadar doğru bir iş yaptığımın kanıtı oluyor. ANNE BABALAR BİLİNÇLİ ZEKİ BİR GELECEK TÜRKİYE İÇİN ÇOCUKLARINIZA BU SETİ MUTLAKA ALIN
Hakan Sert
ANIL EREN BAYILDI BUNA: 25 aylık Oğlum Anıl Eren dahi bebeği çok sevdi onun mutluluğunu görünce verdiğim paraya değdi diyorum keşke daha küçükken bu ürünü alsaydım diyorum. İzlerken sorular soruyor oradaki oyuncaklarla karşılaşınca hatırlıyor herkese tavsiye ediyorum. Sezen Harika : Açıkçası çok kısa olduğu için başta hayal kırıklığına uğradım ama, 2 yaşındaki kızım bu CD'lerden çok kısa bir süre içerisinde birçok yeni şey öğrendi(Renkler,şekiller,sayılar,bazı harfler v.s.).Ayrıca filmleri izlerken çok uslu duruyor.Biz de biraz dinlenmiş oluyoruz.
Mediha DÖNMEZ
Tereddüt ederek aldım... : Tesadüf eseri bu ürün reklamı ile karşılaştım.Oğlum şuan14 aylık ve bu ürünü doğum gününde yani 12 aylık iken aldık. Oğlumda inanılmaz ilgi gösteriyor ve zeka gelişiminde inanılmaz bir artış hissettik, Gerçekten benim gibi tereddütte olan ve çocuğuna faydalı olmak isteyen her aileye tavsiye ederiz.
Celalettin GUNEŞ
Geç Kalmış bir çalışma : Çocuk gelişiminde 0-3 yaş arasının altın dönem olduğu düşünülürse ciddi bir boşluğu dolduracağına inanıyorum. Ne de olsa en iyi ve karlı yatırım insana olandır.Hele bu bizim çocuklarımızsa.
To Top ↑